Благородна Долга Кадрава Синтетички Влакна СЛОБОДА ПЛУС Ткаат За Црни Жени 16inch Kanekalon Коса Ткаат Bundles120g 1 Пакет Бесплатен Превозот

Благородна Долга Кадрава Синтетички Влакна СЛОБОДА ПЛУС Ткаат За Црни Жени 16inch Kanekalon Коса Ткаат Bundles120g 1 Пакет Бесплатен

Залиха
DEN 561.60
Износот:


Декларираните карактеристики

Протегала должина:
16inches
Единица тежина:
100g(+/-5g)/парче
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Текстура:
Кадрава
Може Да Се Permed:
No
Бренд Име:
благородна
косата weft:
Машина Двојно Weft
Материјал Одделение:
Kanekalon
Пакет:
1pcs/многу
Должина:
16 инчи
Целосна Главата:
2lot може да полна глава
Тежина:
120g
Не:
FREEDOM_HRW-PQ358A

Поврзани производи