Мотоцикл Пластични Спојки Заштитник Покрие Заштита Покритие За YZ450F 2014- WR450F ГОДИНА MX Мотокрос Endupro бесплатен превозот
Ново - 5 %

Мотоцикл Пластични Спојки Заштитник Покрие Заштита Покритие За YZ450F 2014- WR450F ГОДИНА MX Мотокрос Endupro бесплатен

Залиха
DEN 1200.00
DEN 1140.00
Износот:

Мотоцикл Пластични Спојки Заштитник Покрие Заштита Покрие Детали за Производот : Состојба : 100% Сосема Нов Количина : 1x Спојки Покрие Заштита Покрие Материјал : ABS Пластика Боја : Сина Fitment : YZ450 F 2014-2016 WR450 F 2016 година

Декларираните карактеристики

боја:
Сина
Бренд Име:
qxmotorracing
Motobike Направи:
Јамаха

Поврзани производи