7 инчен Автомобил потпирачи за глава Монитор / Потпирачи Монитор / Автомобил Перница Следи 800*480 7 Дигитален LED Екран 7038AV-3
Ново - 5 %

7 инчен Автомобил потпирачи за глава Монитор / Потпирачи Монитор / Автомобил Перница Следи 800*480 7 Дигитален LED Екран 7038AV-3

Залиха
DEN 1841.28
DEN 1749.00
Износот:

7" инчи Автомобил потпирачи за глава LED Монитор / Потпирачи потпирачи за глава Перница Следи 800*480 DC 12 V Опис на Производот Функција : Две видео внесување и прикажување на големина на Екран : 7 инчен Aspect ratio : 16 : 9, Резолуција : 800*RGB*480 пиксели Напојување : DC 12 V потрошувачка на Енергија : ≤ 8 W Видео фреквенција : PAL/NTSC Надворешни димензии : 273mm×180mm×124mm N.W. : 1065 g Боја : Беж/Сива/Црна Јазик : Кинески, англиски, германски, француски, шпански, португалски, итн. Гаранција : 1 година
Нашите производи е да користите нова екранот и На одделение материјали производство.
Јас сум сигурен дека ќе уживате на вашата страна.
Производ гаранција за една година, непосредни производители и обезбедување на квалитет.
Додатоци : Далечински Контролер (не содржат батеријата) Челични Цевки x 2 Пластична Цевка Упатството за Корисникот
Белешки : далечинскиот управувач во производот не содржи батеријата , бидејќи батеријата ќе се зголеми транспортни трошоци, вие само треба да се потрошат малку пари да одат на пазар да купат еден. Во прилог, на копчето на производот може да биде директно работење на мени! Ви благодариме! Со цел да се избегне оштетување на производот, ве молиме да обрнете внимание за користење на напон кој е 12 V. Овој производ екранот видео запис од DVD/VCD/Камера текст, не ги поддржуваат USB/SD. Ве молиме проверете ги производ кога сте примиле тоа од експрес испорака, дали Картон имаат било каква штета

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Сместување:
Потпирачи за глава
Материјал Тип:
ABS
Објектот Тежина:
800g
Име На Модел:
SH7038AV-3
Објектот Големина:
27.3*18*12.4 cm
Бренд Име:
SOPHY
Големина На Дисплеј:
7
Резолуција:
800x480
Екран Тип:
7 Инчен LCD потпирачи за глава Следи
Размерот:
16
Напојување:
DC 8-36V потпирачи за глава Следи
Потрошувачка На Енергија :
8W
Видео Фреквенција:
PAL/NTSC
Видео:
Dual видео влез
Функција:
AV
боја:
Беж/Сива/Црна
Н W:
800g
G. W:
1.5 КГ

Поврзани производи