2 парчиња/многу Нови LCD FPC Екран Приклучок за xiaomi 5X ми 5X на матичната плоча
Ново - 9 %

2 парчиња/многу Нови LCD FPC Екран Приклучок за xiaomi 5X ми 5X на матичната плоча

Залиха
DEN 139.20
DEN 127.00
Износот:


Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
за xiaomi 5X ми 5X
Бренд Име:
IPARTSFIXFIX

Поврзани производи