NoEnName_Null Читање Очила Гроздобер Јасно Леќа Наочари Рамка Ретро Мажи Жени Унисекс Очила Оптички 2017
Ново - 20 %

NoEnName_Null Читање Очила Гроздобер Јасно Леќа Наочари Рамка Ретро Мажи Жени Унисекс Очила Оптички 2017

Залиха
DEN 103.20
DEN 83.00
Износот:

No En Name_Null Читање Очила Гроздобер Јасно Леќа Наочари Рамка Ретро Мажи Жени Унисекс Очила Оптички 2017 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Висок квалитет, класични рамки Може да се носи со секојдневна облека или за фенси облекување прилики. Најжешките модни додатоци уште целосно уни-секс. Тие се моден сила кои имаат преживеа тестот на времето, и во моментов се врати со хит Спецификација : Материјал : PC Детали големина како што следи : Рамка Ширина : стан.14cm/5.51" Леќа Ширина : стан.4.7 cm/1.85" Леќа Вертикална : стан.4.6 cm/1.81" Мост : стан.1.9 cm/0.75" Нога Должина : стан.14.5 cm/5.71" Боја : Сјајно Црна,Леопард,Чај,Црвено,Зелено,Вино Црвено,Сино Цвеќе,Црно Цвет Количина : 1 Компјутер Топло прашува : 1.Азија луѓе големина е 1 или 2 димензии помали од Euramerican. 2.Ве молиме имајте предвид дека ниска температура, измиени,не кајгана и место под пламнал сонцето за доста долго време. 3.Како различни мерни методи,тоа ќе се случи 1-3 cm отстапување за предмети,ве молиме осигурете се дека е во ред за вас пред да нарачате. 4.Бидејќи на различни монитори и lamplight,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот,навистина ви благодариме за вашиот вид разбирање! 5.Јога Панталони само,други додатоци(ако било)ирелевантни демо на сликата не се вклучени.
1 x Унисекс Очила (без мало пакет)


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Пол:
Унисекс
Леќа Висина:
4.7 cm
Леќи Во Боја:
Јасно
Оптички Леќи Атрибут:
огледало
Број На Модел На:
Ретро Круг Наочари
Леќи Материјал:
Пластични
Леќа Ширина:
4.6 cm
Рамка Материјал:
Пластични

Поврзани производи