Новите 7 инчен Nell Кејп отпорни P710 MOMO9 3G LCD внатрешни екран AL0203B AL0252B Бесплатен превозот

Новите 7 инчен Nell Кејп отпорни P710 MOMO9 3G LCD внатрешни екран AL0203B AL0252B Бесплатен превозот

Залиха
DEN 672.00
Износот:


Новите 7" инчен Nell Кејп отпорни P710 MOMO9 3 G LCD внатрешни екран AL0203 B Бесплатен превозот
ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број. Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет. Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел и кабел код како што е нашата слика.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Таблета LCD
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
AL0203B

Поврзани производи