26MM Yaqi Таинствен Простор Боја на Рачка Tuxedo Куп Мажи Четка за Бричење

26MM Yaqi Таинствен Простор Боја на Рачка Tuxedo Куп Мажи Четка за Бричење

Залиха
DEN 857.28
Износот:

Никогаш не притиснете на четка во вашата кожа.
Карактеристики :
Неопходен помошник за секојдневна лична бричење. Ако сакате да добивате нашите производи fastly, може да се купи од нашите агенти.
Ние ќе се потрудиме да им служи и да им помогне на нашите клиенти да ги решат проблемите."
Ве молиме имајте во предвид Обичај Должност е на купувачот одговорност која не е вклучена во цената. Ако го предвид ова, ве молиме не поставувајте вашиот налог. НИКОГАШ не се вари вашата четка.
Зачувај вашите пари, купи од Yaqi ФАБРИКА ПРОДАВНИЦА. Наместо тоа, мозочен удар тоа настрана, како сликар е четка.
Како - мора да имаат за близок удобно избричат
Густо исполнето четка глава
Одличен вредност на оваа цена Да се Грижи За Вашата Четка
1. Никогаш не чувајте го четка на својата база (да, знаеме дека тие се рамни). Повратни информации
Клиенти се наши пријатели и за вашето задоволство е Yaqi 's Број 1 приоритет. Ако користите четка во патуваат за полнење, бидете сигурни да се земе тоа да се исуши целосно, по вашето враќање.
Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации или отворен спор пред да контактирате со нас. За да се избегне mildew, не чувајте на четка во медицината градите помеѓу користи.
Испорака :
Руски клиенти, ве молиме да ги исполни вашите полно име(вообичаено содржи три делови) на вашата адреса, така што ќе може да го добиете вашиот објект.
Задоцнување не се случи sometims, ако не го добиете вашиот парцела во соодветно време, ве молиме контактирајте со вашиот локален пост за статистика и сопствени. Ова ќе се скрши на косата.
Ако имате било какви други прашања или да се вратат барање, ве молиме слободно контактирајте со нас преку пораки.
Пораки ќе се одговори во рок од 24 часа, освен во сабота и недела.
Парцели во Италија, Шпанија, Канада, Чиле ќе се одложи за неколку дена.
Работно време : GMT+8 Пекинг Време од 8 : 30 - 18 : 00, од понеделник до петок.
Висок квалитет, може да ви даде врвен бричење искуство.
Yaqi е со цел дизајнирање и производство на одличен квалитет на производи и сега е популарен низ целиот свет. Шампон четка во топла вода пред првата употреба.
Погоден за домашни и патување. Наместо тоа, користете четка да застане, па останатите водата може да се движи далеку од базата на косата. Се надевам дека ќе може да се разбере.
Ако ви се допаѓа на нашите производи, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди и позитивни повратни информации.
Денес, корисниците може да имаат корист од Yaqi M2 C(производство на customer) бизнис, без да плаќаат екстра пари за да дистрибутер или се грижите дали ставката што сте го купиле е knockoff.
Најлон четка за коса е брзо сушење и не е лесно да падне.
26 MM Yaqi Таинствен Простор Боја на Рачка Tuxedo Куп Мажи Четка за Бричење
Опис :
Одличен четка за да се добие што започна во влажни бричење! Направени од синтетички влакна, преферирана наежвам за креирање на богата пенливата, оваа четка е неверојатно вредност!
Материјал : Синтетички влакна влакната + Мистериозен Смола Рачка
Четка јазол дијаметар : 26 MM
Лофт големина : 55 mm (+/-1mm)
Се справи со висина : 65mm ( +/-1mm)
Најголем дел од рачка дијаметар : 40mm ( +/-1mm)
Ве молиме забелешка : за овој вид на боја се справи со, како што е мешана боја од страна на човекот рака, па тоа не може да биде 100% исти за секој управувач, која е толку нормално.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
четка за бричење
Големина:
26MMX55mm
Број На Модел На:
R1731S1
Бренд Име:
yaqi
Материјал:
Синтетичка Коса

Поврзани производи