Жените Есен Мода Нерегуларни Вратот Pullover Џемпер Дами Плетени Brife Џемпери Женски Зима Облека Трикотажа Врвот
Ново - 29 %

Жените Есен Мода Нерегуларни Вратот Pullover Џемпер Дами Плетени Brife Џемпери Женски Зима Облека Трикотажа Врвот

Залиха
DEN 715.20
DEN 508.00
Износот:


ecas Mujer
Ознака Големина (cm)
Биста
Рамо
Должина
Sleeve
S
90
40
57
57
М
92
41
58
58
L
94
42
59
59
XL
95
43
60
60
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! ГРЕШКА 1-3 CM ве Молиме да се напомене дека големини се мерат со рамен надвор. Ве молиме овозможи за малку разлики.
1. Moneybookers, Western union, Qiwi паричник, Кредитна картичка и Alipay се acccepted преку secure уплатата ЗАЧУВАМ на aliexpress. 2. Имате 3 дена за да ја плаќаат откако ќе поставите цел успешно. 3. Ако не можете да проверите успешно, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, ако сеуште не може да плати, ве Молиме испратете и-мејл на aliexpress да побарате помош. 4. Понекогаш,ако не на плаќање преку банкарски трансфер, вашата банка може да треба 3-5 работни дена за да потврдите. (на пример,Бразил Boleto).
1.Ве молиме бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и telphone број! 2. Ние ќе испратите објекти во рамките на 1 - 4 дена кога aliexpress потврди вашата исплата. 2.Обично ние ви испрати од Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта ; Ако ви е потребна оваа цел во итни, ве молиме изберете EMS,DHL, Fedex ,UPS-от или други Изразат испорака начин. Ви благодариме!!! 3.Време на испорака : a. DHL, TNT express превозот обично се 3-7 работни дена (не вклучува одмор и викенд). б. EMS изразат испорака обично трае 5-9 работни дена (не вклучува одмор и викенд). в. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : околу 15 до 35 работни дена . Но, понекогаш тоа трае подолго (се должи на царинската прашање или други проблеми). 4. Со цел да се осигура дека вие може да ја прими пратката без никакви увозни даноци, ние ќе го пријават како ПОДАРОК со пониска вредност. 5.Било увозни давачки или такси се купувачот'ss одговорност.
1. Ако има било каков проблем со нашиот производ, можете да побарате враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите. Но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да ви се враќаат или отворање на враќање на средствата , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ви благодариме! 2. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба , или ќе одбие да направи реконструкција. 3. Купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Број На Модел На:
M418
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
RichcocoClassic
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Памук
Декорација:
Никој
Јака:
Нередовните
Техника:
Компјутер Плетени

Поврзани производи