2 парчиња ЅВЕЗДИ-922 Heatsink Гипс Термички Силикони Лепило за Ладење Залепи Силна Лепливи Соединение коешто се Лепило За Топлина Мијалник Леплива ST922
Ново - 5 %

2 парчиња ЅВЕЗДИ-922 Heatsink Гипс Термички Силикони Лепило за Ладење Залепи Силна Лепливи Соединение коешто се Лепило За Топлина

Залиха
DEN 51.84
DEN 49.00
Износот:


Карактеристики :
100% Сосема Нов
Се користи за : Север-југ мост видео картичка топлина дисипација дел
Се користи за да го залепите топлина мијалник со IC чипови,и се ладење на телото со добро термички ефект
Модел : ЅВЕЗДИТЕ-922
N.W. : 5g
Коефициент на топлинска спроводливост : >0.671 W/m-k
Термички отпор :
Пакет Содржина :
2 x ПРОЦЕСОРОТ графичкиот процесор Термички Silikon Kleber Термички Силикони Металните Соединенија Лепак ЅВЕЗДИ-922
Почитувани пријатели, ако вашата цел повеќе од $5, Aliexpress нема да дозволи ни испрати пакет со тоа што не се достапни за следење информации превозот метод (како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Pro). Па ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако вашата цел повеќе од $5. Или pls сплит вашата нарачка, можете да поднесете повеќе од 2 наредби, бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5 за да бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5, Русија помалку од $2. Ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако сакате целосна следење на информации. Ви благодариме за вашата поддршка!
Драг пријател, Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.Ви благодариме за вашиот поддржува!

Декларираните карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Бренд Име:
diymore
Број На Модел На:
ЅВЕЗДИ-922

Поврзани производи