Dashiki 2017 Африкански Јакна За Мажи Маскирани јакна Африкански Долг Ракав Врвот Mens Африкански Облека Африкански Печати Мажите Палто WYN346

Dashiki 2017 Африкански Јакна За Мажи Маскирани јакна Африкански Долг Ракав Врвот Mens Африкански Облека Африкански Печати Мажите

Залиха
DEN 2245.92
Износот:


Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Блејзери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
BintaRealWax
Број На Модел На:
WYN346
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Посебни Употреба:
Традиционална Облека
Број На Модел На:
Dashiki
Тип На Објект:
Африкански Облека
Пол:
Мажи
Тип:
Други
адвокатско африкански облека:
африкански стил јакна
Ткаенина Тип:
Batik
Повод:
Работа/Партија/Датум
is_customized:
Yes
Сезоната:
2017 есен

Поврзани производи