2 парчиња/многу 450v 820uf Радијална НАТОПИ Алуминиум Electrolytic Кондензатори големина 35*60 820uf 450v

2 парчиња/многу 450v 820uf Радијална НАТОПИ Алуминиум Electrolytic Кондензатори големина 35*60 820uf 450v

Залиха
DEN 431.04
Износот:


Опис на производот
Преку Дупка Радијална Може Да Алуминиум Кондензатори
Номинална Напон
450v
Номинална capacitance
820uf
Quanity
2
Димензија
35 MM
Висина
60 MM
Ние нудиме најдобра цена и квалитет за увозниците целиот свет .Ние се специјализираат во
електронски компоненти и мобилен телефон замена на делови над 10 години. Ние обезбедуваме
производи со висок квалитет, конкурентни цени и брза испорака до награда добар reputatio.
Имаме илјадници директен извор добавувачи.Сите модели се во парк.Ако ви треба голема количина
, ве молиме контактирајте со нас за да добиете попуст.Ние ќе понудиме најдобрите pirce за вас.
По продажба на услуги
1.Ние нудиме 60days гаранција за квалитет за сите производи.
2. Ние ќе го замени за вас слободно, ако не постои човек направи проблем.
3. Треба да им се понуди дел не на производи и цел не кога
имате било какви прашања во врска со предмети.
1.Сите се враќа треба да бидат направени во гарантен peroid.
2.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати предметите.
3.Ние може само да го прифати враќањето пратка на пошта пост.
1.Ние нудиме различни видови на превозот опции , вклучувајќи DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex , EMS ,итн.
2.Ние ќе разговараме за превозот детали со нашите клиенти, и да го изберат најдобрата опција,
и тогаш им помогне на превозот. 3.Ние треба за 1-3 дневна породувањето. 820uf 450v
Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина.Вашата цел можеби
сносите дополнителни сопствени должност,даночни или други царински трошоци поврзани во вашата земја,
тоа е на купувачот одговорност,купувачот треба да платат за тоа. Ние не плаќаат никакви царински давачки. 450v820uf
1.Ако ви треба голема количина на ,ве молиме слободно да контакт.
2.Ние ќе им понуди повеќе попуст ако ви треба голема количина.
3 We може да прифати повеќе плаќање

Декларираните карактеристики

is_customized:
Yes
Пакет Тип:
преку дупка
Примена:
Општа Намена
боја:
Црна
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
450v820uf
Номинална Напон:
450V
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Структура:
Фиксна Capacitor
Бренд Име:
TTVXO

Поврзани производи