ESPEEDER Лево Диск Драјвер Вратата Централно Заклучување Switch Возачот Страна Брава за Отклучување на Вратата Switch За ФОЛКСВАГЕН Passat B6 3C 3C0962125B
Ново - 10 %

ESPEEDER Лево Диск Драјвер Вратата Централно Заклучување Switch Возачот Страна Брава за Отклучување на Вратата Switch За ФОЛКСВАГЕН

Залиха
DEN 212.64
DEN 192.00
Износот:


Лево се Вози Возачот Вратата Централно Заклучување Switch Возачот Страна Брава за Отклучување на Вратата Switch За "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 3 C 3 C0962125 B
Опис : Оваа ставка е централна префрлете се инсталира на возачот страна на вратата, за да заклучување и отклучување на вратите на вашиот автомобил. ОЕМ БР. : 3 C0 962 125 Б Одговара за : Фолксваген PASSAT 2006-2011 B6/3 C(лево-вози автомобил, користете само) Пакет Вклучуваат : 1 PCS*Возачот Страна на Вратата Централна Префрлате

Декларираните карактеристики

Фолксваген Модел:
Passat
Име На Модел:
CI00446BK
Објектот Дијаметар:
00inch
Објектот Тежина:
35g
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Passat-Година:
2006,2007,2010,2008,2011,2009
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
5cm
Бренд Име:
ESPEEDER
Материјал Тип:
ABS
Тип На Објект:
Копчето Се Префрлите
Специјални Функции:
Врата Заклучување Заклучување На Копчињата Копче
Објектот Должина:
5cm
Година:
2006-2011
Дел Бр.:
3C0 962 125 Б
ОДГОВАРА ЗА:
Фолксваген PASSAT 2006-2011 B6/3C
боја:
Црна

Поврзани производи