Mihaivina нови жените половината торба мултифункционален жените торба мода кожа телефон половината кеси мал појас чанта
Ново - 55 %

Mihaivina нови жените половината торба мултифункционален жените торба мода кожа телефон половината кеси мал појас чанта

Залиха
DEN 1178.40
DEN 530.00
Износот:


Ова е многу модерен 2018 половината торба.т-производ {background-color : #fff;width : 100% ;max-ширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;font-family : "Ping Fang SC-Медиум"}.
Должина : и 17,5 см (6.7 "фолксваген" 10% 4vw}}
Моден Жените Половината Појас Торба
Со Mihaivina
Оваа торба може да биде едноставно buckled кон половината или врзан за кошула.16 во)
Имајте на ум 1 : 1 Инч= 2.т-производ .image img {ширина : 95.слика {position : relative;flex : 4;text-align : право}.54 см; 1 cm= 0.т-производ .т-производ .информации .наслов {font-size : 28px;line-height : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.2 "фолксваген"; line-height : 4.т-производ .информации .т-производ .т-производ .содржина {text-align : center;font-size : 3.т-производ {баласт : 0;flex-насока : колона !важно}.
Црвена
Црна
Браун
Кафе
Морнарица
Пинк
Злато
Сребро.39 Инчен; 1 кг= 1000 g= 2.содржина {font-size : 18px;line-height : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (max-ширина : 750px) {.слика {text-align : left}.т-производ .наслов {font-size : 28px;line-height : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.т-производ .обратна {flex-насока : ред-обратна}.т-производ.содржина {text-align : center;font-size : 3.слика {text-align : center !важно}.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Половината Пакети
Обликот:
Кутија
Материјал Состав:
СТП Кожа
Рака Пад:
102cm
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Mihaivina
Главен Материјал:
PU
Објектот Должина:
17.5cm
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Број На Модел На:
YC7283
половината пакет торба:
жените гласник кеси
лејди подарок:
торба
жените половината пакет:
дама crossbody торба
боја:
црна/кафеава/сребрена/црвена
жените гласник торба кожа:
познатиот Бренд Жените торба
crossbody торба:
мали кеси
Големина:
17.5*12cm
Тежина:
220g

Поврзани производи