Градина црево splitter кранови црево наводнување во 1/4 наводнување цевки вклучите 8/11 тапа конектор за наводнување фитинзи магла конектор
Ново - 14 %

Градина црево splitter кранови црево наводнување во 1/4 наводнување цевки вклучите 8/11 тапа конектор за наводнување фитинзи

Залиха
DEN 580.80
DEN 500.00
Износот:


Градина црево splitter кранови градина вода splitter наводнување адаптер црево цевка конектор за наводнување капка по капка вода конектор diy
Тапа колектор, брз приклучок адаптер, одличен квалитет, безбедни abs Материјални, не-токсични, погоден за G1 / 2 G3 / 4 G1, различни интерфејси, долг живот и други предности, Европскиот стандард зглобовите, ние само го продаде квалитет на производите. Може да поврзете 4/7 црево и 8/11 црево мулти-функција вода сепаратор. Пакување : 1pcs спецификација на Производот слика: Во вид на снимање: Превозот answer : ___________________________ Note : Ние ќе бидат најбрзо време за вашата пратка. Логистика информации барањето, http : //www.17track.net/zh-cn Како логистика одложување, може да биде од 3-5 дена, нема да се покаже логистика информации, недела на националната законска празници, одмор, не испорака. Купувачите треба да ги сноси тарифа. Ние треба да се испрати според адресата што замина во системот, мора да да биде на англиски адреса! Кога ќе купите предмети во Aliexpres, бидете сигурни дека вашата адреса за е точно транзит време зависи од начинот на превоз и транспорт на растојание од различни земји. Системот треба вашата земја, транспорт време. Можете да изберете подобар начин на логистика. Ова е вашата моќ. Гаранцијата се Враќа : Кога ќе го примите пакетот, имате било какви прашања, ве молиме јавете се во нашата служба за корисници. Не ни даде малициозен евалуација ве Молиме верувам дека и ние ќе ви ги даде задоволително програмата, ние сме на интегритетот на продавница, се надевам да ја добиете вашата разбирање и поддршка. Во некои земји, ние ви препорачуваме вашето парцели биде поголем од $ 5, така што ќе се добие ефикасна и целосна логистика број, и затоа што некои земји се недоволно развиени, ние може да го замени подобра логистика. Руската парцели поголеми од 2kg ние ќе ви ги даде подобар начин да се избере логистика. Се надевам дека ќе се разбере. Во случај на Бразил и во Чиле, Затоа што државата е далеку, ние и ветуваме на 90 дена и се надеваат дека ќе добиете вашето разбирање.

Декларираните карактеристики

Дијаметар:
3/4
Тип:
Градина Вода Конектори
Бренд Име:
WXRWXY
Материјал:
Пластични
Градина Вода Конектор Тип:
Црево Трупци
Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
вода splitter
Стандард:
BS
Име:
градина тапа
Спецификации:
Види Слика
Модел:
G1/2 G3 / 4 G1
Делокруг на примена:
градина црево допрете го
Важат за:
Брз Полнач
Тип:
градина вода splitter
боја:
multicolor
перформанси:
женски конектор
Пакување:
1pcs
Тежина:
257g

Поврзани производи