Луксузна Злато Flatware 5PCS Злато Прибор за јадење Шарени Flatware Сет од не ' Рѓосувачки Челик Црна Прибор за јадење Поставен Нож Вилушка Поставите Западен Садови
Ново - 41 %

Луксузна Злато Flatware 5PCS Злато Прибор за јадење Шарени Flatware Сет од не ' Рѓосувачки Челик Црна Прибор за јадење Поставен

Залиха
DEN 1052.64
DEN 621.00
Износот:


5 Парчиња Злато Dinnerware Поставите 18/10 Нерѓосувачки Челик Прибор За Јадење Поставен
Функција :
1. 18/10 нерѓосувачки челик Flatware , кои го поминале на ФДУ, LFGB и ЕУ ХРАНА БЕЗБЕДНО ТЕСТ.
2.Добро Огледало полски. Мазна површина и доброто форма.
Детали :
Материјал : 18/10 Нерѓосувачки Челик
Боја : Сребро, Злато, Розово Злато, Црна.
Применливи Прилики : Tabletop, Кујна, Ресторан
Вклучува : 1 SET= 5 ПАРЧИЊА
5 Парчиња Flatware Сет (1 Вечера Нож+1 Вечера Лажица+1 Вечера Вилушка+1 Десерт Вилушка +1 Чај Лажица)
Повеќе детали се прикаже :

Декларираните карактеристики

боја:
Злато 5 КОМПЈУТЕРИ, Сребро 5 КОМПЈУТЕРИ, Црна 5 КОМПЈУТЕРИ, Розово злато 5 КОМПЈУТЕРИ
Flatware Тип:
Flatware Поставува
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
Bisda
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
детали за производот:
ножлажицавилушка
боја:
Сребро.Злато.Розово Злато.Црна
Материјал:
Храна Одделение 18/10 Нерѓосувачки Челик
Техника:
огледало полски

Поврзани производи