ТОПЛА ПРОДАЖБА 50 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ 11MM ПЛАСТИЧНИ МОНИСТРА АКРИЛИК МОНИСТРА КОШАРКА МОНИСТРА ЗА НАКИТ НАОЃАЊЕ НА DIY ЗА НАРАКВИЦА ЃЕРДАН
Ново - 25 %

ТОПЛА ПРОДАЖБА 50 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ 11MM ПЛАСТИЧНИ МОНИСТРА АКРИЛИК МОНИСТРА КОШАРКА МОНИСТРА ЗА НАКИТ НАОЃАЊЕ НА DIY ЗА НАРАКВИЦА

Залиха
DEN 178.56
DEN 134.00
Износот:

Материјал : Акрилик Големина : 11 MM Боја : Количина : 50pcs Конверзија : 1mm=0.0394 инчен,1inch=25.4 mm Користат за : Diy Изработка на Накит

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
0.78G
Надворешниот Дијаметар:
11mm
Бренд Име:
JYS
Број На Модел На:
BD-499
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Пластични

Поврзани производи