AE-CANFLY Секси Multilayer Долг Ѓердан Гроздобер Крстот Ѓердан Ѓердан Божиќ Подарок Накит
Ново - 10 %

AE-CANFLY Секси Multilayer Долг Ѓердан Гроздобер Крстот Ѓердан Ѓердан Божиќ Подарок Накит

Залиха
DEN 124.32
DEN 112.00
Износот:


.
Вашето внимание ве молам : 1.Ако вашата цел е повеќе од $5 , бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта; 2.Ако вашата цел е повеќе од $150 ,бесплатен превозот преку Aramex,DHL,EMS итн.(Remote земји треба да плати дополнителни трошоци); 3.Ве молиме додадете сите предмети во вашата кошничка првиот ,тогаш purchse сè во една цел.Ви благодариме! Опис : Точка Име : Ѓердан Материјал : Алуминиум Боја : Злато /Сребрена Количина : 1 PC Состојба : 100% Сосема Нов

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Никој
Број На Модел На:
C152
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
Никој
Бренд Име:
AE-CANFLY
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
боја:
златниот/сребрена
Материјал:
Легура
Состојба:
100% Сосема Нов
Место на Потекло:
Жеџијанг во Кина ( копно )
Is_Customized:
Yes
Должина:
None

Поврзани производи