Моден Faux Зајакот Крзно Earmuffs Уво Muffs Уво Warmers Лажни бисери Earmuffs Зимско Отворено Жените Божиќ Подароци 2018
Ново - 20 %

Моден Faux Зајакот Крзно Earmuffs Уво Muffs Уво Warmers Лажни бисери Earmuffs Зимско Отворено Жените Божиќ Подароци 2018

Залиха
DEN 239.52
DEN 192.00
Износот:


Ве молиме имајте во предвид : прирачник за мерење, големината на Производот во 1-3cm грешка. Ве молиме да се разбере.
Под влијание на светлината, камери и ги прикажува, постои мала разлика во сликата бојата и производ во боја.
Моден Faux Зајакот Крзно Earmuffs Уво Muffs Уво Warmers Лажни бисери Earmuffs Зимско Отворено Жените Божиќ Подароци 2017

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Earmuffs
Материјал:
Lycra,Акрилик,Faux Крзно
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
EZ006
Пол:
Жените
Бренд Име:
MAOCWEE
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Новина
Earmuffs:
Зимски Уво Покрие Плетени Earmuffs
Сезоната:
Зима
Објектот:
Плетени Термички Earmuff
Шаблон Тип:
Полна Боја
Ткаат метод:
плетење
жените earmuffs:
Faux Зајакот Крзно Зима Earmuffs
боја:
како Слика
Faux Зајакот Крзно Earmuffs:
Лажни бисери Earmuffs

Поврзани производи