BJMOTO Мотоцикл М5 Ветробрани Универзална Маска Гром Завртки за Yamaha R1 Р3 R6 MT09 MT07 TMAX530 R25 MT03 MT10 MT25
Ново - 19 %

BJMOTO Мотоцикл М5 Ветробрани Универзална Маска Гром Завртки за Yamaha R1 Р3 R6 MT09 MT07 TMAX530 R25 MT03 MT10 MT25

Залиха
DEN 493.92
DEN 400.00
Износот:


10 X Мото додатоци 5mm Шофершајбната ветробранското стакло Гром Завртки Орев Fastener Комплет Обтекател Шофершајбната Монтажа Ореви Алуминиум ветробранското стакло Болт (М5) Боја : Црна/Сина/Црвена/Зелена/Сребрена/Сива/Портокал/Злато Количина : 1 Сет (Завртки x10, Wellnuts x10, Подлошки x10, Ален Копче x1) Универзална Одговара За Било Со M5(5mm) Завртки Мотоцикли ветробранското стакло Fitment : За H o n d a (повеќето модели & години) За Kawasaki (повеќето модели & години) За S u z u k i (повеќето модели & години) и За Y a m a h a (повеќето модели & години) За p r i l i a (повеќето модели & години) За Б M W (повеќето модели & години) За D u c a t i (повеќето модели & години) За T r i u m p h Daytona (повеќето модели & години) Сите мотор со M5 големина ветробранското стакло/шофершајбната * * * * За D u c a t i модели, ветробранското стакло дупки треба да drilled да 5mm **
Tmx530 т-max530 т-max 530 tmax 530 2012 2013 20

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
BJMOTO ТРКАЧКИ КОМПОНЕНТИ
Motobike Направи:
Универзална,Aprilia,Хонда,BMW,Ducati,Kawasaki,Suzuki,Јамаха
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
Завртки-2008
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Висина:
0inch
Fitment:
За Универзална Одговара За Било Со M5(5mm) Завртки Мотоцикли ветробранското стакло
боја:
Црно/Сино/Црвена/Зелена/Сребрена/Сива/Портокал/Злато

Поврзани производи