TYRY.HU 10pc Multicolor Шарм Бебе Силикони Teether Новороденче Старечки Додатоци Ананас DIY Накит Одлуки Приврзоци Монистра
Ново - 49 %

TYRY.HU 10pc Multicolor Шарм Бебе Силикони Teether Новороденче Старечки Додатоци Ананас DIY Накит Одлуки Приврзоци Монистра

Залиха
DEN 2536.32
DEN 1294.00
Износот:


TYRY.HU 10pc Multicolor Шарм Бебе Силикони Teether Новороденче Старечки Додатоци Ананас DIY Накит Одлуки Приврзоци Монистра
Предмет : 10 ПАРЧИЊА Силиконски Ананас Облик Teethers
Тежина : 29g/еез
Големина : 85*45*12mm
Возраст Опсег : >4 Months Материјал Функција : BPA Free ПВЦ Слободни Латекс Слободни
DIY ПРОИЗВОДИ ПОКАЖЕ
TYRY.HU најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Каков вид на накит на силиконски производи? A : се Носат teething накит додека доење да му дадете на вашето бебе нешто да ги задржи своите раце окупирана (освен вас!) Ова може да им помогне на бебињата задржи вниманието што доведува до повеќе хранење пати. Тие се силни, стилски и супер безбедно. Изработени од 100% од храна одделение силиконски, BPA-free, Lead-free, Метали-бесплатно, Phthalates-слободни и одобрени од FDA !!
П : Може ова накит може да се користи за Бебиња Сам?
A : Топло потсетуваат на накит да се носи од страна на возрасните само. Ве молиме не остави со децата без надзор . П : Како да се направи силикони монистра и DIY силикони teething монистра? О : Прво, ќе треба да се најде силикони монистра производителот, може да се прифати прилагодување; тогаш ќе треба да ги Споделите со нас вашиот цртеж, или вашите идеи за вашиот дизајн. П : Може ли цел моето силикони мушка боја? што е минимален цел? A : Да, можете, на минимум цел е 1000 компјутери/боја. П : дали постои средината човек одвод вашиот профит? О : за да Се ослободи од нив,тоа е информации пати. Фабриката за Директно Снабдување, да Обезбеди добра цена, со висок квалитет, брза-испорака, најдобар квалитет на услуга. П : Дали ви се мушка се безбедни? било какви сертификат? A : Да, имаме сертификати за нашите силикони монистра. како ФДУ, LFGB, EN71, ASNZS ISO 8124, CCPSA.
-1.80 /метар

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Solitaire
Бренд Име:
TYRY.HU
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
YYY028
Пол:
Девојки
Материјал:
Силикони
Обликотшема:
Ананас облик
Метали Тип:
Силикони
Објектот:
10 ПАРЧИЊА Ананас Силикони Teethers
Тежина:
29g/pcs
Големина:
85*45*12mm
боја:
жолта зелена сива розова Трева Зелена
Пакување:
10 компјутери/многу
Материјал Функција:
BPA Free ПВЦ Слободни Латекс Слободни
Функција:
Бебе Доенчиња Производи За Нега На Забите
Возраст Опсег:
> 4 месеци
Обликот:
Круг Круг Во Облик На
Употреба:
За Бебето Ѓердан или Нараквица Одлуки

Поврзани производи