SETWIGG Есен Домот Bowknot Кашмир Мешавина Плетени Разгореа Midi Здолништа Sashes Skater Коленото Должина Зима Поврзана Здолништа SG2650
Ново - 24 %

SETWIGG Есен Домот Bowknot Кашмир Мешавина Плетени Разгореа Midi Здолништа Sashes Skater Коленото Должина Зима Поврзана Здолништа

Залиха
DEN 1247.52
DEN 948.00
Износот:


Материјал : Сплетам Волна & Памук Мешавина Наредени или не : Не Дебелина : Дебела Шема : Солидна Боја : црна,слонова коска, & сива Мекост : Да Сезона : Есен & Зима Големина Infomation ( 2-3cm разликата е дозволено поради mannual мерење) Половината 60-80 c m Должина 6 3cm
(!!Предупредување : некои боја аберација поради разликата на снимањето на животната средина, светлината и аголот.)
Совети за Шопинг
1. Ве молиме споредете големина на табела внимателно со свој бараната големина, бидејќи некои од нашите предмети се произведени со Кина Ознака која можеби помал за вашиот Европската дами
2. Ве молиме потврдете го вашиот детални адреса ( вклучувајќи куќа број за името , област, град, провинција,zipcode и точни tel. или мобилен број ) beofre ќе се потврди на цел .
3.За оние руската Купувачи , ве молиме да понудат на своите три-зборот полно име . Во спротивно вашата пакети не може да биде deliverd успешно.
4.За Бразилската клиент, ве молиме да ни понудат вашиот CNPJ Број или Компанија ДДВ Број, особено кога ќе купите повеќе од една предмети со изразат испорака. тоа ќе ви помогне да направите сопствени грешки побрзо.
Пакување & Испорака
1. 100 % безбеден gurantee на bearable торба или пена коверти во долгорочни internation транспорт.
2. Ние обично треба 2-5 proceesing време да се подготват вашите предмети и брод најчесто преку Брадата Пост Воздух Пошта која е најекономичен начин на пратката.
Плаќање
1.Можете да платите преку Ali Pay, Запад Унија, Кредитни Автомобил и Банкарски Трансфер, итн.
2.Ние обично се стави ниска вредност на сопствени декларација, но не се одговорни за било кој данок во земјата на дестинација.
Пакет Испорака
Вашиот пакет обично е директно доставени до вашата адреса но понекогаш пост треба да одат на локалните поштата да ги собереш. Ве молиме да земете во вашиот следење на број и вашите лични ID за да ги собереш вашиот парцела на време, во спротивно вашата парцели ќе се врати на Кина. Ние не сме одговорни за овој вид на вина.

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Материјал:
кашмир,памук,viscose
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Лолита Стил
Бренд Име:
SETWIGG
Фустани Должина:
Колено-Должина
Половината:
Империја
Силуета:
А-Линија
Декорација:
Sashes
Број На Модел На:
SG2650
Шема:
Полна Боја
Ткаенини:
сплетам
здолниште:
а-линија здолниште
Боја:
црна, сива, беж, темно црвена
Главните состојки ткаенина:
cashmere & памук мешавина
Големина:
free size
Година / сезоната:
2017 есен
Стил:
Корејската

Поврзани производи