Памук флорални чипка жените монета purses мини женски чанти мали пари пошта телефон кеси bolsas feminina bolsos mujer за девојки
Ново - 10 %

Памук флорални чипка жените монета purses мини женски чанти мали пари пошта телефон кеси bolsas feminina bolsos mujer за девојки

Залиха
DEN 408.00
DEN 367.00
Износот:


100% Сосема Нов Моден монета чанта копче Торба за на училиште, децата девојчиња момчиња
Памук флорални чипка жените монета purses мини женски чанти мали пари пошта телефон кеси bolsas feminina bolsos mujer за девојки
Ве молиме да обрнете внимание за да торба големина.
Димензии : должина 13.5 см 10.5 см ширина 2cm тежина : 0.1 кг
Имаме чанти паричници ранци училишни чанти и паричници монета purses.
Ве молиме посетете ја нашата продавница
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се под купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување
Се враќа
Ние и ветуваме да им даде на нашите клиенти најдобри зедницата. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 7days од вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на објектот се врати во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се на пат да се вратат, купувачот треба да биде одговорен за тоа. Ако е тоа,ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да се врати загубениот од логистичка компанија купувачот ќе биде одговорно за превозот цена.
Големината или да Одговара на Прашања
Големини се осветлени со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Нормално постојат appoximately 0.5 инчи големина грешка во мерењето. Ако најдете големината на производите не ви одговара .можете директно да контактирате со нас .
Боја На Несовпаѓање
Разликите во боите можат да бидат предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, backgroundetc. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако наплата е можно.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монета Purses
Број На Модел На:
hk1408
Бренд Име:
НАЈСРЕЌНИТЕ ИЗВОР
Пол:
Жените
Обликот:
Плоштад
Затворање Тип:
Патент
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Шаблон Тип:
Флорални
Објектот Тежина:
80g
Материјал Состав:
Памук Ткаенини
Објектот Висина:
10.5cm
Објектот Должина:
13.5cm
Објектот Ширина:
2cm
Стил:
Дама
чанти спојки:
Bolsa feminina bolso mujer
боја:
сина роза црна, виолетова беж жолта
жените монета кеси:
клучни кеси монета purses пари пошта
децата на училишна возраст:
мали чанти
Површината Материјал:
памучна ткаенина канџите
Стил:
Евра & америка дами женска
цртани ликови:
цветни печатење
Декорација:
цветни печатење со чипка чипка
моден дизајн:
Единствена Убава

Поврзани производи