9 Железо Голф Клуб Носители Топката Носителот Полица Отворено Голф Обука Помош на Алатката Додатоци 25x23x4.5cm saco де ферро
Ново - 21 %

9 Железо Голф Клуб Носители Топката Носителот Полица Отворено Голф Обука Помош на Алатката Додатоци 25x23x4.5cm saco де ферро

Залиха
DEN 567.36
DEN 448.00
Износот:


Карактеристики :
1. Може да се одржи 9 железо клубови и ги штити нивните глави и шахти. 2. Придава на вашата торба во минути, така железо клубови ќе не потресат изгубат или да опадне.
3. Одговара на било која големина на торби за голф.
Спецификации :
Материјал : ABS
Боја : Црна
Објектот тежина : 255g / 9 оз
Пакет големина : 25 * 23 * 4.5 см (9.8 * 9.1 * 1.8")
Пакет тежина : 345g / 12.1 оз
Пакет Содржина :
1 X Голф 9 Железо Клуб Носител (составен од 3 дела)
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
VKTECH
Изведени Серија:
Облека/Чевли/Кап
Број На Модел На:
Голф Опрема Додатоци
Тип:
Голф 9 Железо Клуб Носителот
Материјал:
ABS Пластика
Пакет Големина:
25 * 23 * 4.5 cm
Објектот Тежина:
Прибл. 255g / 9 оз
Тежина На Пакет:
Прибл. 345g/12.1 оз

Поврзани производи