10pcs/пакет Гроздобер Божиќ Подарок Торба Хартија Непропустлива За Божиќ Декорација
Ново - 13 %

10pcs/пакет Гроздобер Божиќ Подарок Торба Хартија Непропустлива За Божиќ Декорација

Залиха
DEN 191.52
DEN 167.00
Износот:


Име На Производ : Подарок Торба
Големина : 12x6x22cm
Пакување : 10pcs/пакет
Answer : ___________________________ Note : 2 Стилови и deliery случајно

Декларираните карактеристики

боја:
Стил Случајно
Бренд Име:
BLINGIRD
is_customized:
Yes
Тип На Производ:
Подарок Перница & Носители
Број На Модел На:
НЕ

Поврзани производи