20pcs 8m-20mm НЕ Избледуваат) не ' Рѓосувачки Челик Двоен Круг Круг Pendant Празно Накит Рамки Поставување на Лента Камео Cabochons Diy рачно изработени

20pcs 8m-20mm НЕ Избледуваат) не ' Рѓосувачки Челик Двоен Круг Круг Pendant Празно Накит Рамки Поставување на Лента Камео Cabochons

Залиха
DEN 94.56
Износот:


Материјал : не ' рѓосувачки челик, овој производ е природна боја никогаш нема да згаснат.
П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?
О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден во 2 работни дена. Ако некои од објектите се надвор од акциите, ние треба 3~10days да се произведе, ве молиме да бидат трпение!
П : Кога можам да се добие пакет?
A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Кина Пост Воздух Пошта вообичаено трае 16~35 дена за сад и Европа, 20~60 дена во други земји.
Ако вашата нарачка над $7 , ние ќе ги ажурира пратката да e Packet ( нормално трае 7~15 дена ) за НАС и Русија купувачи и Кина Пост Воздух Mail ( може да се следи во вашиот земји ) за други купувачи.

Декларираните карактеристики

Големина:
8mm, 10mm, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 25mm
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Висина:
1cm
Производ Карактеристики:
Нерѓосувачки Челик Pendant Празно
Објектот Ширина:
1cm
Бренд Име:
luomiss
Објектот Тежина:
2.3g
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Дијаметар:
1cm
Број На Модел На:
8-20MM
Објектот Должина:
1cm

Поврзани производи