2 парчиња 20T GT2 Макара + 2.5 m Времето Појас + 2 парчиња Idler + 4pcs Tensioner со Клуч За 3D Печатач
Ново - 40 %

2 парчиња 20T GT2 Макара + 2.5 m Времето Појас + 2 парчиња Idler + 4pcs Tensioner со Клуч За 3D Печатач

Залиха
DEN 392.64
DEN 236.00
Износот:


BI0002651
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : алуминиум
Боја : како на сликата покажува
GT2 макара заби : 20
GT2 макара ритам ширина : прибл. 5mm
GT2 макара вкупна ширина : прибл. 15mm (Висина : 16mm)
GT2 макара дијаметар на понесе : прибл. 5mm
GT2 макара страната : dual
GT2 појас на теренот : GT2
GT2 појас ширина : прибл. 6mm
GT2 појас должина : околу. 2.5 m
Idler заби : 20
Idler дијаметар на понесе : прибл. 5mm
Idler вкупна ширина : прибл. 8мм
Издржливи и практична
Дизајнирани специјално за линеарно движење
GT2 Макара и GT2 Појас се користат заедно, многу лесен за употреба
Круг заб профил гаранции дека појас заб се вклопува без проблеми
20 Заби контакт со појас, кој ги минимизира веројатноста за на појас лизгање
Пакет се вклучени :
1 x GT2 појас
2 x GT2 макара
2 x idler
4 x tensioner
1 x клуч
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Декларираните карактеристики

Тип:
Времето
Број На Модел На:
времето макара
Материјал:
Алуминиум

Поврзани производи