Yoowei Барок Килибар Ѓердан за Жените Бебе Природен Балтички Килибар Монистра Фабрика Уникатни Стилови Оригиналниот Килибар Накит--трговија на Големо
Ново - 21 %

Yoowei Барок Килибар Ѓердан за Жените Бебе Природен Балтички Килибар Монистра Фабрика Уникатни Стилови Оригиналниот Килибар

Залиха
DEN 746.88
DEN 590.00
Износот:


【Наслов 】 Yoowei Барок Килибар Ѓердан за Жените Бебе Природен Балтички Килибар Монистра Фабрика Уникатни Стилови Оригиналниот Килибар НакитWhoelsale
【Пакување】 7 бои од јута вреќа како што е прикажано, пакет боја по случаен избор.
【Опис на производот】 На килибар се сите од Балтичкото море. и сите се потврдија. мазен и убав квалитет монистра , уникатен стил, тоа е добро за себе носи, исто така, може да биде особено за промотивни подароци, корпоративни активности подароци, роденденски подароци, евтини но фенси. Исто така, ние го прифаќаме трговија на големо и мало, dropshipping е во ред, ве молиме контактирајте не директно.
Ова е големо фабрика, ако сакате да се купи повеќе од 20 компјутери најмалку, ве молиме conbtact нас директно.
исто така, ако ви треба GIC сертификат(како слика 4-5 прикажани), ве молиме кажете ни, и треба повеќе $10 повеќе. ви благодариме.
Начини за да го пробате дома :
Постојат неколку начини да се користи за да се идентификувате природен килибар. Ние сме наведени 2 лесно начини подолу .
Солена Вода Тест
Килибар е многу лесен и не ќе имаат тежина на стакло лежиште или дури и дека на цврсти пластични мушка. Да се тестираат оваа сопственост на Балтички Килибар, се создаде saltwater со мешање заедно еден дел сол со два дела вода. Природен килибар монистра треба да се плови во saltwater, додека стакло или пластика монистра потоне.
Гори килибар монистра
За да бидете сигурни дека нашата килибар монистра се природни, ние ќе испрати некои малку или скршени лабава килибар монистра да можете да ја проверите. можете да горат, и ќе мирис на бор дрво, мирис, па тоа покажува природен килибар и монистра.

Декларираните карактеристики

Должина:
32cm baby necklace, 38cm baby necklace, 45cm adult necklace, 50cm adult necklace, 55cm adult necklace, 60cm adult necklace
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
Yoowei
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Certificate Type:
GIC
Pendant Големина:
Нема приврзоци
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
мед килибар
Повод:
Ангажирање
Страна Камен:
Никој
Стил:
Тренди
Главниот Камен:
Килибар
Сертификат Број:
килибар ѓердан
Метали Тип:
Никој
Главен Материјал:
Балтички килибар монистра
Тип:
барокот килибар
Пол:
жени, мажи, момчиња, девојки
Повод:
Подароци, Сувенири,Собирање,Партија, Свадба
Нови кориснички:
може да се направи сите должина
Пакет Начини:
јута вреќа за секое парче
трговија на големо цена:
Ве молиме контактирајте со нас
Бесплатни DHL/Федекс:
Над $200
Дизајни:
Над 100 дизајни
Пратката, вклучувајќи:
килибар накит+слика 4

Поврзани производи