Плетени Sweatshirt Женската коса црта Вратот Sequined Pullover Плетење Топло Зима Плус Големина Скокач Жените Hoody Pocket Есен Врвот GV072
Ново - 5 %

Плетени Sweatshirt Женската коса црта Вратот Sequined Pullover Плетење Топло Зима Плус Големина Скокач Жените Hoody Pocket Есен

Залиха
DEN 479.52
DEN 456.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
GV072
Стил:
Повик
Тежина:
0.27KG
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Плетени
Облека Должина:
Редовни
Јака:
Slash вратот
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
НАСМЕВКА РИБА
Маскирани:
No
Пол:
Жените
Сезоната:
Пролет/Есен
Големина:
S,M,L,XL

Поврзани производи