KAZI 83001 822pcs Простор Серија Ракетни Станица Градење на Блок поставите Деца DIY Образовни Тули Играчки Божиќ Подарок

KAZI 83001 822pcs Простор Серија Ракетни Станица Градење на Блок поставите Деца DIY Образовни Тули Играчки Божиќ Подарок

Залиха
DEN 2220.48
Износот:


Производ модел : 83001 Производ материјал : ABS пластика Производ тули број : 822pcs Производ Пакет : ПП Торба со Меур Safty Пакување Пакување Листа : Блокови + Прирачник Ние нудиме капка шопинг услуга.Добредојдовте на големо.Ако имате било какви дополнителни прашања, ве молам дозволете ми да знам. Ви благодариме! Производи не ја вклучи оригиналната кутија ,и во запечатена пластична packge. Производот има многу ѓубре парчиња тули,ве молиме да не ги стави во уста. Ако се земе голема цел,ние ќе брод од страна на DHL,ДПД,Кина пост воздух парцела,EMS,e-EMS и така натаму.А со цел да го избегнат данокот,ве молам дозволете ми да знам колку вредноста што треба да ја напишете во фактурата. Понекогаш, поради некои причини,ние задоцнување на испораката,ние ќе ви кажам,и да се надеваме на вашето разбирање.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Ние сме секогаш стремејќи се да им понудиме на нашите клиенти висок квалитет на производот, разумни цени, одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме додадете мојата продавница на "Моите Омилени" листа. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! 5 ѕвезда Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил,ние ќе ви одговори за вас како е можно поскоро.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
KAZI
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Возраст Опсег:
> 6 години
Предупредување:
не се јадат
Број На Модел На:
83001
Пол:
Унисекс
Тип:
Блокови

Поврзани производи