10PCS/Многу 50CM Риболов Линија Челик Жица Лидер Со Завртување Риболов Додаток 3 Бои Olta Leadcore Поводник
Ново - 30 %

10PCS/Многу 50CM Риболов Линија Челик Жица Лидер Со Завртување Риболов Додаток 3 Бои Olta Leadcore Поводник

Залиха
DEN 123.84
DEN 87.00
Износот:


10 PCS/Многу 50 CM Риболов Линија Челик Жица Лидер Со Завртување Риболов Додаток 3 Бои Olta Leadcore Поводник Карактеристики : за да се Поврзете со риболов кука и да се спречи риболов линија од кршење од страна на риби. Совршен за користење во солена вода или свежа вода. Барел зглобот на дното и брзо завртување на врвот.
Спецификации : Brand Name : Риболов Челик Жица Материјал : Strainless Челик Состојба : brand new Должина : 50cm Жица со дијаметар : 1mm Тест максимален капацитет : 67kg Додаток : 1# 8 форма вртливата солидна прстени и 5# риболов вртливата snap pin Додаток Должина : 2cm/2.8 cm Пакет Листата : 10 * Риболов Линија

Декларираните карактеристики

Пловни Карактеристика:
Потоне Линија
Материјал:
челик жица
Со Владетел или Не:
No
Со Скала или Не:
No
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Крак
Број На Модел На:
WH074
Бренд Име:
JOF
Обликот:
Ниво
Метри:
50M

Поврзани производи