За Леново Атмосфера P1 Случај Покрие Силикон Случај За Леново P1 Телефон Случаи 3D Олеснување Цвет Fundas за Леново Атмосфера P1 Покривајте телефонот кеси
Ново - 32 %

За Леново Атмосфера P1 Случај Покрие Силикон Случај За Леново P1 Телефон Случаи 3D Олеснување Цвет Fundas за Леново Атмосфера

Залиха
DEN 120.96
DEN 82.00
Износот:

Овие се купувачите одговорност. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. Квалитет на производи со најниската можна цена. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Salanheo
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Леново
дизајн:
Симпатична,Животно,Апстракт,Ткаеше,Геометриски,Цитати & Пораки,Егзотични
Големина:
5.5inches
Карактеристики:
за Леново Атмосфера P1
квалитет:
100% Сосема Нов Висок Квалитет На++++++
Пад на превозот:
Поддршка контактирајте ме за добра цена
Стил:
Мода, Симпатична, Луксузни, Елегантен, 2017 Најновите Funda
Материјал:
3D Мека TPU Силикон Случај
дизајн:
Цртан филм,животно,Планина ,Цвет, Landscape
feature1:
Подарок за Жена мажите девојки
Карактеристика 2:
Ултра Тенок Мек Силикон Планински Пејзаж Случај
функција 3:
Симпатична Животно Ултра Тенки И Дебели Рамка Мек Силикон
Одговара:
За Леново Атмосфера P1 5.5
Случај Тип:
Телефон Кеси & Случаи

Поврзани производи