Kawish 100Pcs/многу Авто Автомобил Камион ATC Осигурач различни AMP Мини,мали и средни Сечилото Мешани Сет

Kawish 100Pcs/многу Авто Автомобил Камион ATC Осигурач различни AMP Мини,мали и средни Сечилото Мешани Сет

Залиха
DEN 475.20
Износот:

ве молиме имајте во предвид :
овој пакет вклучува : 100 компјутери во вкупно,само оставете порака за нас,
на пример : Мини 5 A 20 компјутери,
мали 10 A 30pcs,
медиум 20 A 50pcs,
(Големината+ НА+ КОМПЈУТЕРИ)
Ако не ви остави порака,ние ќе брод тоа по случаен избор
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card,Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Ако треба да се плати преку Pay Pal,pls контактирајте со нас.
1. Ние не бродот да P. O. Кутија, pls не ни остави валидна адреса & поштенски код. Валиден телефонски Бр. е исто така побара и важно за превозот. 2.Бесплатен превозот не вклучува даночни и далечински такса. Ве молиме проверете со вашиот Царински првите 3.Сите пакети за превозот до Русија треба целосно име и презиме 1.Ве молиме да ни даде 5 ѕвезда повратни информации кога ќе го примите пакетот. 2.Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што во прв момент. Ве молиме не го отвори спорот.


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Моторот Нега
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
KA122
Специјални Функции:
автомобил осигурач
Материјал Тип:
Цинк
Објектот Тежина:
100g
Објектот Должина:
10cm
Бренд Име:
Kawish
Објектот Висина:
2cm
Специјални Функции:
Автомобил Камион ATC Осигурач

Поврзани производи