2018 Нова Јакна Мажите Топла Продажба на Високо Квалитетни Есен, Зима и Топло Outwear Бренд Грб Секојдневен Солидна Машки Windbreak Јакни XXL
Ново - 5 %

2018 Нова Јакна Мажите Топла Продажба на Високо Квалитетни Есен, Зима и Топло Outwear Бренд Грб Секојдневен Солидна Машки Windbreak

Залиха
DEN 1169.28
DEN 1111.00
Износот:


Азија Големина Русија Големина на САД/ЕУ Големина Рамо Биста Ракав Висина Тежина cm инчен cm инчен cm инчен cm kg M 41-42 XS 41 16.14 и делови 92 36.22 59 23.23 160-165 50-55 L 42-44 S 42 16.54 96 37.80 60 23.62 165-170 60-65 XL 44-45 M 43 16.93 100 39.37 61 24.02 170-175 65-75 XXL 45-47 L 44 17.32 102 40.16 62 24.41 175-180 75-85

Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Материјал:
Памук,Полиестер
Облека Должина:
Краток
Стил:
Повик
Јака:
Пак надолу Јака
Шаблон Тип:
Цврста
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Памук
Дебелина:
Дебели
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
jakect
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Никој
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи

Поврзани производи