050-125A 127125 Toroidal sendust јадра

050-125A 127125 Toroidal sendust јадра

Залиха
DEN 288.00
Износот:


ПРАТКАТА Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Превозот :
Клиентот е одговорен за плаќање на такси превозот и може да изберете од овие методи :
1. Платени од страна на добавувачот.
2. Платени од страна на купувачот. Треба да ни обезбеди на клиентите е спонзор број на сметка(на пример, како ТНТ/ UPS/DHL..).
Не грижете се за пакување, бидејќи на своите безбедна и силна надворешното пакување.
1> Експрес : DHL, UPS-от, Fed Ex, EMS и ТНТ
Проценето време на пристигнување : 3-5 дена. Но, тоа не е унифициран стандард, кој зависи од земјата на дестинација. Ако имате било какви посебни потреби ве молиме да не известите однапред.
2> Пост : Хонг Конг ПОСТ, Кина ПОСТ.
10-15 дена да Азиските соседи;
12-18 дена да се големи земји во Европа и Америка;
12-35 дена до други региони и земји.
Повратни информации :
Тоа е многу важно за нас добивање на повратни информации од клиентите. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за да ги разреши евентуалните спорови.

Декларираните карактеристики

Примена:
Мото Магнет
Број На Модел На:
050-125A
Композитни:
Fe-Si-Al
Обликот:
јамка
Тип:
магнетен материјал
µo:
125
AL:
56
OD:
12.7 mm
ID:
7.62 мм
HT:
4.75 mm
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Поврзани производи