15g Сребро процесорот Термички Маснотии Термички Маснотии со Нож Компјутер Лаптоп графичкиот процесор Ладење ставете силиконски Фан Термичка Паста

15g Сребро процесорот Термички Маснотии Термички Маснотии со Нож Компјутер Лаптоп графичкиот процесор Ладење ставете силиконски

Залиха
DEN 143.04
Износот:


Карактеристики : 100% нов и висок квалитет сребро термички маснотии, ќе се применуваат : компјутер, ПРОЦЕСОРОТ, графика, чипсет, може да се примени! LED ладење, индукција шпорет, апарати за домаќинство, моќ модули, transistors, и така натаму да ги Користи се : ПРОЦЕСОРОТ, Графика, И Други Жешки Чипови. Коефициент на топлинска Спроводливост Коефициент : > 1.93 W / MK Температурата на работа Опсег : -30 ~ 280 целзиусови степени степен Пакетот вклучува : 2 x Термички Маснотии

Декларираните карактеристики

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
miao-1306
is_customized:
Yes
Тип:
Силиконски Пломби
Тип На Производ:
термичка паста
Производот:
Компјутер за ладење на процесорот
Тип:
термички маснотии
Употреба:
Компјутер со ПРОЦЕСОР, видео картичка, чипсет, апарати за домаќинство, итн.
боја:
Сребро.
Карактеристики:
Изолација, не отпорност, отпорност на volatilization
Функција:
Лепила / пломби
tite:
сребро термички маснотии

Поврзани производи