Oukitel C8 Калено Стакло Нови Добар Квалитет Премиум 9H Екран Заштитник Филм Додатоци за Oukitel C8 (Не се Покриени)

Oukitel C8 Калено Стакло Нови Добар Квалитет Премиум 9H Екран Заштитник Филм Додатоци за Oukitel C8 (Не се Покриени)

Залиха
DEN 95.52
Износот:


i Partsupplier Ltd Топло Добредојде!
Вистински Производ Фотографии! Вистински опис!
Повеќе од 5 години на индустријата искуство!
Врвен Квалитет, тестирани еден по еден пред превозот!
[Вид Забелешка : ]
1. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Ве молиме не't open спор случајно , во спротивно ќе биде снимен како лоши кредити од страна на нас, Aliexpress, и исто така од Кина Продавачи на Шампионите. И да биде блокиран.
2. Производот ќе биде предаден преку Нема Регистрирани Воздух Пошта автоматски ако одберете бесплатен превозот; ако ви е потребна за следење на број , ве молиме изберете Шведска Пост или Кина пост воздух mail .
Oukitel C8 Калено Стакло 100% Нови Добар Квалитет Премиум 9 H Екран Заштитник Филм Додатоци за Oukitel C8
Answer : ___________________________ Note : siz e на ова стакло е помала од екранот, некои се направи имате воздушна линија по инсталацијата, затоа што екранот е премногу curving, но ние имаме испратите пополнување течни заедно, па не се грижи за тоа. Ако не ви се допаѓа тоа, ве молиме не цел , ние не прифаќаме било спор или лошо повратни информации за големината на проблемот . Ве молиме да се разбере и да се почитуваме едни со други , ви благодариме!
1. 100% Оригинални Нови Калено Стакло За Oukitel C8 Екран Заштитник. 2. Во Парк + Безбедно Пакет + Навремена Испорака. 3. Компатибилни Модели : Oukitel C8 4. Не вклучувајќи го екранот на сликата!
'

Декларираните карактеристики

боја:
не се целосно покривање
Бренд Име:
iParto
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Употреба:
Мобилен Телефон
Лак Работ:
2.5 Степен
Тврдост:
9H
Дебелина:
0.26 mm
Компатибилни модели:
За Oukitel C8
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.150kg (0.33lb.)
Пакет Големина:
12cm x 8cm x 8cm (4.72in x 3.15in x 3.15in)

Поврзани производи