Bonsny Метал Машина За Шиење Копче Синџир Копче Прстен Чанта Торба Шарм Нов Луксузен Накит За Жените Глеѓ Keychain Додатоци
Ново - 49 %

Bonsny Метал Машина За Шиење Копче Синџир Копче Прстен Чанта Торба Шарм Нов Луксузен Накит За Жените Глеѓ Keychain Додатоци

Залиха
DEN 356.64
DEN 182.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
bonsny
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метална боја:
сребро позлатен
Број На Модел На:
AK338
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
машина за шиење
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
боја:
Сорти
Нето тежина:
17.6 g
Подарок за:
Youeself, љубовник,Пријател
Пад на превозот:
Пад на превозот
Трговија на големо:
Прифати најголемиот Дел цена,Контактирајте
Повод:
Торба шарм,Клуч на носителот,Чанта декорација
шарм големина:
36mm x 37mm
Еколошки Стандарди:
никел слободни

Поврзани производи