6pcs Шарм глисер јахта моторен чамец 20*24mm Антички pendant одговара,Гроздобер Тибетската Сребро,DIY за нараквица ѓердан
Ново - 5 %

6pcs Шарм глисер јахта моторен чамец 20*24mm Антички pendant одговара,Гроздобер Тибетската Сребро,DIY за нараквица ѓердан

Залиха
DEN 47.52
DEN 45.00
Износот:


Почитувани,
Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал(8 Февруари до 23 Февруари)и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
hroryn
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
повелба
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Моторен чамец

Поврзани производи