2017 Широк 30мм*10M Симпатична Кактус Печати Washi Лента Јапонски Diy Фото Албум Scrapbooking Алатки Kawaii Хартија Налепници Маскирање Лента
Ново - 20 %

2017 Широк 30мм*10M Симпатична Кактус Печати Washi Лента Јапонски Diy Фото Албум Scrapbooking Алатки Kawaii Хартија Налепници

Залиха
DEN 95.52
DEN 76.00
Износот:

Добредојдовте на нашата продавница Сакате да имате среќен шопинг тука 100% Сосема Нов и Висок Квалитет 1.Објектот димензии : Ширина 30m * Должина од 10m 2. Материјал : washi хартија 3.Пакет : 1 тркалаат по број 4. Време на испорака : испрати во рок од 2 дена ! Многу брза испорака и квалитет е guranteed!!! Плаќање Начин : 1. Ние прифаќаме alipay тука. 2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 3. Разни плаќање начин се достапни, како Paypal, Western Union, Money Gram, Банкарски Трансфер,и др. Бесплатен Превозот : 1. Подолу 150pcs е достапна за кина пост воздух mail. 2. Во текот 150pcs цел е достапен за изразат испорака (DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, итн.). Позитивни Повратни Информации : 1. Вашето задоволство, нашите извршување. Ние ќе остави позитивни повратни информации до сите купувачот кога цел заврши. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек и 5 бодови оценка; 2. Почитувани, Повратни информации е многу важно. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно пост позитивна повратна информација за нас. Ако сте незадоволни со тоа, ве молиме контактирајте со нас (e-mail, оставете порака на Aliexpress) пред да замине негативни или неутрални или постигне 1 или 2.ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на вашиот задоволителен и направете ја вашата шопинг искуство пријатно тука.

Декларираните карактеристики

Големина:
L
Тип:
селотејп
Бренд Име:
QCUSTOM
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Број На Модел На:
2017wide186
Материјал:
печатење со висок квалитет washi хартија
Големина:
Ширина 30m * Должина од 10m
Тежина:
30g
Употреба:
за scrapbooking и подарок пакување
Акции:
на располагање
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Поврзани производи