Добар Квалитет 2pc Led голема брзина handpiece кертриџ само за нашите предводена handpiece
Ново - 5 %

Добар Квалитет 2pc Led голема брзина handpiece кертриџ само за нашите предводена handpiece

Залиха
DEN 2304.00
DEN 2189.00
Износот:

ве молиме контактирајте го нашиот продажен пред да се направи нарачката .

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Големина:
Small
Број На Модел На:
кертриџ
Бренд Име:
DEASIN
НЕТО-WT.:
100g

Поврзани производи