xunbeifang 10pcs За Сега GG Батеријата Вратата Покритие За GameGear GG L R Лево Десната Страна AA Батерија Капак
Ново - 11 %

xunbeifang 10pcs За Сега GG Батеријата Вратата Покритие За GameGear GG L R Лево Десната Страна AA Батерија Капак

Залиха
DEN 567.36
DEN 505.00
Износот:

Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку. Материјал : Пластични Забелешка : во најголемиот дел цел да испратите страна на курирската служба DHL за слободни
Пакување На Содржина
10pcs × Капакот на Батеријата за Замена(конзола не е вклучена)
Плаќање
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките. Ние не бродот на викенд или државни празници. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме погледнете го "Help Center"
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат.Промоции
Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, ве молиме изберете јазик, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! Добредојдовте на најголемиот дел цел, квалитетот е загарантирана, цената има предности!
Поврзани Производи Производ Слика
10pcs За Сега GG Батеријата Вратата Покритие За Game Gear GG L R Лево Десната Страна AA Батерија Капак
Опис На Производот
100% сосема нов Спречува прашината и нечистотијата добивање на вашата батерија, и продолжување на животниот век на батеријата.
За Нас
Ние продаваме нови објекти директно од фабриката. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Го замени вашиот оштетен или неисправни Игра-Опрема капак. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас преку "Trade Manager" или "понуда порака". Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Гаранција & Одржување
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ние исто така, обезбеди 12 месец бесплатно одржување. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Декларираните карактеристики

Сега Модел:
Игра Менувач
is_customized:
YES
Бренд Име:
xunbeifang
Број На Модел На:
GSE05100
Компатибилен Марка/Модел:
Сега
Важат за:
За Игра Менувач
Тип На Производ:
Капакот На Батеријата

Поврзани производи