Нови Оригинални e цигара батеријата Детелина 2600mAh USB Passthrough Е Цигара Батеријата Детелина Корен 510 нишка

Нови Оригинални e цигара батеријата Детелина 2600mAh USB Passthrough Е Цигара Батеријата Детелина Корен 510 нишка

Залиха
DEN 479.52
Износот:


Нови Оригинални e цигара батеријата Детелина 2600m Ah USB Passthrough Е Цигара Батеријата Детелина Корен 510 нишка
опис
Spercification :
Модел
детелина корен
Капацитет
2600m Ah
Avg. Време На Полнење
2-3 часа
безбедност заклучување yes(5 кликне)
Функција
USB Passthrough
Напон
Влез : 100-240v; Излез : 5v=2.1 A
Материјали
нерѓосувачки челик
Функција :
1.Overvoltage заштита, безбедно и издржлив
2. Брзо полнење, долг живот време
3 . Coloful
4.Корисна големина и тежина за лесно стисок на раката
5.Со капацитетот на 2600mah,таа го поддржува долга-трајни енергија и поголема моќ на корисникот да добие повеќе да се забавуваат
6. со CE, ROHS печатење
7. 510 нишка
фотографии
Брза Испорака :
Бесплатно,Брзо&Безбедно испорака
1.Имаме големи акции за сите модели,и обележете го парцела како подарок да ви помогне да ги избегнете високите царински promble,Така што ќе го добиете вашиот пакет безбедност.
За Квалитет :
1.Ние сме професионална снабдувач на ALIEXPRESS за Електронска Цигара,Секој објект ќе купи од нас беше тестирана пред превозот и ние може да гарантира квалитет.
2.Ние сме директни фабрика локална во Шенжен,Кој ги има најголемите електронски цигари на пазарот во Кина.Затоа, ние може да обезбеди конкурентна цена и најдобра услуга во сите аспекти.Ова е вашата најдобра можност директно да пристапите до Кина електронски производство.
По продажбата на услугата :
Pls ве молиме контактирајте со нас ако откриете некои проблем за вашите производи во прв пат.
Ние ќе го замени скршен делови со нови слободни делови во следната цел.
Изберете најбрзо и најбезбедно шпедиција.
Задржи следење на ред се додека не се добие стоката.
Повратни информации :
1.Вашето задоволство е наша главна цел!
2.Ние високо го цениме ако може да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди коментарите. вашата поддршка прави нас работат понапорно и подобро
Не губат златна можност,Овие производи се продаваат топли,со Користење на вистински срце да направи бизнис со вас,Не само што се добри партнери, но, исто така, се пријатели.

Декларираните карактеристики

боја:
бела, црна, црвена, сина, розова, сребро.
Тип:
Li-полимер
Број На Модел На:
ЕГО
Номиналниот Напон:
1.2 V
Номиналниот Капацитет:
1100mAh
Компатибилен Модел:
510 нишка
Големина:
18650
Бренд Име:
ПОД ДВА
Капацитетот На Батеријата:
2600mAh
Должина:
115mm
Дијаметар:
20mm
Тежина:
100g
METAIL:
METAIL
is_customized:
yes
Број На Модел На:
Детелина КОРЕН

Поврзани производи