Dower Мене Дното на Говорникот Звучник Конектор за WIFI и Bluetooth Flex Кабел За Sony Xperia Z1mini Z1 Компактен M51W D5503

Dower Мене Дното на Говорникот Звучник Конектор за WIFI и Bluetooth Flex Кабел За Sony Xperia Z1mini Z1 Компактен M51W D5503

Залиха
DEN 95.52
Износот:


Добредојдовте на нашата продавница.Нашиот професионален тим ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги. Ако не можете да најдете она што ви треба во нашата продавница,ве молиме падна слободно да контакт. Опис : Модел : За Sony Xperia Z1 Компактен/ Z1mini Квалитет : Оригиналниот Пакет Тежина : 0.02 kg Гаранција : 6 месеци Секој објект е тестиран пред превозот Пакетот Вклучува :
1 Парче x Дното на Говорникот Звучник Конектор за WIFI и Bluetooth Flex Кабел За Sony Xperia Z1mini Z1 Компактен M51 W D5503
Производ Фотографии :

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
dower мене
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Sony Ericsson
Број На Модел На:
M51W D5503
Модел:
За SONY Z1 Компактен
квалитет:
оригиналниот

Поврзани производи