LNRRABC 1pc Нови Готски Сребро Мажи *Жените Топла Прстен Змија Животинско Нерѓосувачки Челик Рок Гроздобер Накит 9
Ново - 10 %

LNRRABC 1pc Нови Готски Сребро Мажи *Жените Топла Прстен Змија Животинско Нерѓосувачки Челик Рок Гроздобер Накит 9

Залиха
DEN 46.56
DEN 42.00
Износот:

2 : на Клиентите задоволство е многу важно за нас! ве молиме ни e-mail пред да замине никакви Негативни и Неутрални повратни информации или да се отвори било која расправа за плати пал. ако сте примиле производ има било каков проблем,не отвори спорот директно,не ја потврдуваат производи директно,ве молиме контактирајте со нас на прво место . Ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена.
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации , ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.
Главната Боја : Сребро Големина : 8,9 Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Шема : Змија Стил : Панк, Гроздобер, Рок, Диви Луди, Gomaya, Витез . Пакет содржи : 1 X Прстен.Почитувани Купувачи :
1.
Увоз политики :
увозни давачки,даноци и давачки не се inculded во објектите цена или на превозот обвиненија,овие трошоци се buyrs' одговорност.

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Хип/Рок
Бренд Име:
LNRRABC
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал

Поврзани производи