Нови Пристигнување Полиестер Плетенка Јаже Топката тупаница копче синџир самоодбрана падобран Lanyard Опстанок Отворено Кампување Копче Синџир Накит
Ново - 11 %

Нови Пристигнување Полиестер Плетенка Јаже Топката тупаница копче синџир самоодбрана падобран Lanyard Опстанок Отворено Кампување

Залиха
DEN 52.80
DEN 47.00
Износот:


предмет тип : keychain
материјал : Метал , Ployester
состојба : нова pendant големина : 2.1 cm
Боја : како на сликата
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm =0.0393 инчен

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Метална боја:
Родиум Позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
170929
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
YEYULIN
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер

Поврзани производи