U7 Хривнија Исклучителна 3 Слоевит Цвет Алка Злато/Сребрена Боја Божиќ Подарок За Жените 2017 Нов Луксузен Накит Нараквици H1046
Ново - 50 %

U7 Хривнија Исклучителна 3 Слоевит Цвет Алка Злато/Сребрена Боја Божиќ Подарок За Жените 2017 Нов Луксузен Накит Нараквици H1046

Залиха
DEN 671.04
DEN 336.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Пати Во Текот Затворач
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
U7
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Стил:
Чешка
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
H1046
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
бакарни легури
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
is_customized:
Yes
опции:
Злато/Сребрена Боја
База Материјал:
Животната Средина Бакарни Легури
Без Никел:
Yes
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок
Поддршка На Големо:
Да, Поголем Цел, Повеќе Попуст, Контактирајте Со Нас

Поврзани производи