Предните И Задните Wiper Ножеви За Хонда CRV 2007-2011 Природата Гума ветробранското стакло Авто Шофершајбната Автомобил Додатоци Четки
Ново - 15 %

Предните И Задните Wiper Ножеви За Хонда CRV 2007-2011 Природата Гума ветробранското стакло Авто Шофершајбната Автомобил Додатоци

Залиха
DEN 335.52
DEN 285.00
Износот:

Меѓународни wiper големина на :
Предните И Задните Wiper Ножеви За Хонда CRV 2007-2011
Возачот Големина : 26 инчи
Патникот Големина : 17 инчен
Задните wiper големина : 14 инчен
Детали За Производот :
Производ Phopo :
Внимание :
1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред. Ако купувачи немам идеја дали стакло одговара на вашите автомобили, ве молиме контактирајте со нас и ни укажуваат на вашиот автомобил модел и автомобил на годината, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
2, ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е Десно-Страна Диск или Лево-Страна Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу RHD и LHD.
3, Ако купувачи место погрешен ред за да бидат безгрижни за опис, ние не ќе реконструкција или повторно да ја прати.
Препораки :
1, Бидете сигурни дека за чистење на ветробранското стакло прво, ако тоа е загадена со масло, восок, нечистотија и grimes за да се обезбеди услуга за животот на стакло.
2, ветробранското стакло wiper ножеви треба да се замени, кога тие не се изврши како што се очекува, или не обезбедуваат asufficient ниво на безбедност.
3, Ако wiper ножеви не лифт исклучување на ветробранското стакло, работат на wiper се додека не стигнат до центарот на ветробранското стакло, исклучете го палењето и промена на wiper ножеви.
Испорака :
1, точка ќе биде предаден во рок од 3 дена откако уплатата се населат освен празник.
2, Купувачи бидете сигурни дека за да се остави точна Адреса, ПОШТЕНСКИ Код, Телефонски Број (со Полно име на купувачи од Русија)
3, Ако купувачите не би можела да добие предмети во време на испорака или имаат проблем со предмети, ве молиме обидете се да контактирате со нас, прво, би сакал да ви одговори во рок од 24 часа во работни дена да го следи цел и решавање на проблеми за вас.
4, Ако купувачите не би можела да добие предмети по време на испорака завршена, ние би сакале да се вратат или повторно да ја прати.

Декларираните карактеристики

CR-V-Година:
2008,2010,2007,2011,2009
Објектот Ширина:
2cm
Име На Модел:
TC212
Материјал Тип:
Природна Гума
Бренд Име:
toocene
Хонда Модел:
CR-V
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Објектот Висина:
3cm
Година:
2017Year
Објектот Тежина:
0.3kg
Потекло:
NingBo Кина
Големина:
26+17

Поврзани производи