10pcs/многу Везени Различни Цвет Закрпи Железо На Модата Облека Налепници рачно изработени се Шие Фармерки Значка Палта Ранец Appliques

10pcs/многу Везени Различни Цвет Закрпи Железо На Модата Облека Налепници рачно изработени се Шие Фармерки Значка Палта Ранец

Залиха
DEN 47.52
Износот:


Големина : како фотографија шоу
Пакет : 10pcs/многу
Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, T/T, Зачувам.
2. Ние не сме одговорни за било локалните должност на вашата земја Обичај. Сите цената не вклучувајќи Даноци или Должност
Превозот
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса,телефонски број,поштенски код се точни.
2. Најчесто, производи ќе бидат испратени со 3-5 дена.
3. Експрес и Специјални линии ќе трае од 4 до 10 дена за испорака. Препорачана пошта ќе трае од 15 до 45 дена за превозот. Економски воздух пошта ќе трае 20 до 60 дена. Тоа зависи од земјата на дестинација.
Ве молиме да бидете трпеливи за превозот.
Во нашата позиција, се надеваме дека сите корисници може да се добие на парцела, како е можно поскоро.
Повратни информации
Ние сме во потрага напред за да се добијат позитивни повратните информации од клиентите.
Ве молиме љубезно ни остави позитивен повратните информации со 5 ѕвезди кога сте задоволни со производи.
Ве молиме контактирајте со нас кога не сте задоволни со производи, ние ќе се најде решение за вас и да бидете задоволни.

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Број На Модел На:
ABP00353
Техника:
Извезена
Бренд Име:
ABEI
Големина:
as the photo show

Поврзани производи