CandiWay 6pack трње Кондоми Секс Возрасни Чувствителни Оргазам Точки Ребрести Стимулира Вагинален Ултра Тенки Кондоми Секс Играчки

CandiWay 6pack трње Кондоми Секс Возрасни Чувствителни Оргазам Точки Ребрести Стимулира Вагинален Ултра Тенки Кондоми Секс Играчки

Залиха
DEN 119.52
Износот:

Candi Way 6pack трње Кондоми Секс Возрасни Чувствителни Оргазам Точки Ребрести Стимулира Вагинален Ултра Тенки Кондоми Секс Играчки 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Природен латекс Боја : Испрати по случаен Голема ставка за секс игра Големина : Како на сликата покажува Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 6 Pc x Кондом Следат нашата продавница .добие повеќе понуди ! Ве молиме имајте во предвид :
Повеќе информации во врска со превозот и спор,
Производот е бесплатен превозот од "продавачот за Испорака Метод", "Yanwen Економски Воздух Mail" и "China Post Обичен Мал Пакет Плус", оваа парцела не може да се следи еднаш го остави кина(само може да пратите кога тие во Кина).
Ако сакате целосно следење(трага сите route), ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail", "e Packet" или другите, друг превозник. За Време на испорака е 30-60 дена, ве молиме да не се отвори спор во рок од 60 дена, доколку не сте примиле во Проценето време,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа(не вклучува одмор).ако ние havnt одговор,ве молиме испратете порака повторно. 1.Боја проблем, Ние ќе се обидеме потрудиме да ве снабди со иста боја како и вие барање, Вистинската боја може да се разликуваат. 2.Тајната Пакување & политика за приватност : ако сакате пакување во кутија,ве молиме да обрнете оваа дополнителна такса. Ние ќе ги користиме опис како "гумена цевка" при прикажувањето на комерцијална фактура, Не сите зборови на "секс" се прикажани или на фактура или на поштенската кутија . 3.Превозот : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Превозот нормално трае 30 до 60 дена(бразил 90days), додека ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем. Ве молиме не се отвори спор пред тоа време ако пратката не пристигнување. 4.Гаранција & Наплата Политика : Во случај да има неисправни како што се скршени или штета, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво, наместо на оставајќи ве негативни повратни информации или да се отвори спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа да ви се исполнат задоволство. Вас ќе биде побарано да се врати цел да ја нас за да се добие наплата или замена. Еве ти само побара да ни ги испратите фотографиите двојно проверете тука и нема потреба да се испрати назад, па ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ви благодариме за вашето внимание.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кондомите
Мирис:
Гума
Бренд Име:
Candiway
Кондом дебелина:
Тенок
Број На Модел На:
Тенки Кондоми
Сексуално Сугестивна:
No
Големина:
thorn Condom
Материјал:
природен Латекс
дизајн:
Различни Сопствени Дизајни
Функција:
Вештачки Контрацепција
копче:
секс играчки за човекот
Копчиња:
вибрации ракав

Поврзани производи