1pcs 25*25cm Плоштадот Солидна Боја Бамбус Влакно Нежно се Соочуваат со Крпа Памук Коса Рака Бања Крпи badlaken toalla Toallas Mano 42184
Ново - 24 %

1pcs 25*25cm Плоштадот Солидна Боја Бамбус Влакно Нежно се Соочуваат со Крпа Памук Коса Рака Бања Крпи badlaken toalla Toallas

Залиха
DEN 54.24
DEN 41.00
Износот:


Кликнете подолу категории за да видите повеќе
Добредојдовте во мојата продавница! Домаќинствата трговија на големо & Глобалната продаде Фабрика цена & Бесплатен превозот Секоја недела нови пристигнување испратите Уживаат сте шопинг време. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа . Превозот Смисла Ние ќе испорака на објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress.Со цел што можете да ја добиете вашата цел нормално,ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно. Политика на враќање Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. Целосна наплата, замена или замена е понуден. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Декларираните карактеристики

Апсорпција:
5s-10-ти
Расположливиот:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
Ролна
Техника:
Ткаени
Стил:
Обична
Број На Модел На:
MJ42184
Тип:
се соочуваат со крпа
Бренд Име:
RIANCY
Шема:
Обична Обоена
Функција:
Мека и Високата Апсорпција на Вода
Материјал:
Бамбус Влакна и Памук Меша
Големина:
about 25*25cm

Поврзани производи